вул. Братства тарасівців, буд. 3, Київ, Україна
+380 (98) 151-52-52
вверхвниз

Датчик руху АСКО-УКРЕМ ДР-10А 1200 Вт 180град 12м IP44 чорний (A0220010019)
- В наявності
- Код: A0220010019
345 ₴
+380 (98) 151-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Інфрачервоний датчик руху ДР-10А чорний
Інфрачервоний датчик руху ДР-10А призначені для автоматичного керування (вмикання та вимкнення) освітленням та іншим навантаженням (сигналізацією, різними електроприладами) залежно від рівня освітленості, у заданому інтервалі часу в разі появи в контрольованій зоні рухомого об'єкта — джерела інфрачервоного випромінювання (людини, тварини, автомобіля та ін.). Залежно від виконання, датчики можуть використовуватися як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Технічні характеристики
| Кут виявлення | 180° |
| Номінальна напруга живлення | 220-240 В |
| Відстань | 5 - 12 м (до 24 °C) |
| Висота встановлення | 1,8 - 2,5 м |
| Освітленість, регулюється | 3 - 2000 Lux |
| Швидкість виявлення об'єктів | 0,6 - 1,5 м/с |
| Час затримки | от 10 до 420 сек |
| Робоча температура | от -20 до +40 °С |
| Номінальне навантаження лампи розжарювання | 1200 Вт |
| Номінальне навантаження лампи енергоощадні | 300 Вт |
| Колір корпусу | чорний |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна затримка контролю | 420 сек |
| Мінімальна робоча відстань | 500 мм |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча відстань | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴






