вул. Братства тарасівців, буд. 3, Київ, Україна
+380 (98) 151-52-52
вверхвниз

Установча коробка в цеглу/бетон поглиблена з мембраною подвійна Pawbol набірна (A.0092)
- В наявності
- Код: A.0092
100 ₴
+380 (98) 151-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Установча коробка в цеглу/бетон поглиблена з мембраною подвійна Pawbol набірна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pawbol |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Клемна колодка | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клемна колода | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


