вул. Братства тарасівців, буд. 3, Київ, Україна
+380 (98) 151-52-52
вверхвниз

Датчик руху АСКО-УКРЕМ ДР-46А 2000 Вт 360град 4 мх20м IP20 білий (A0220010012)
- В наявності
- Код: A0220010012
663 ₴
+380 (98) 151-52-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Інфрачервоний датчик руху ДР-46А для коридору
Інфрачервоний датчик двигуніния ДР-46А преднпризначений для автоматичного увімкнення та вимкнення навантаження в заданому інтервалі часу в разі появи людини в контрольованій зоні. Датчик може використовуватися в приміщенні. Основне використання в коридорі.
Технічні характеристики
| Кут виявлення | 360° |
| Номінальна напруга живлення | 220-240 В |
| Відстань | 4х20 м (до 24 °C) |
| Висота встановлення | 4 - 10 м |
| Освітленість, регулюється | 3 - 2000 Lux |
| Швидкість виявлення об'єктів | 0,6 - 1,5 м/с |
| Час затримки | от 10 до 1800 сек |
| Робоча температура | от -20 до +40 °С |
| Номінальне навантаження лампи розжарювання | 2000 Вт |
| Номінальне навантаження лампи енергоощадні | 1000 Вт |
| Колір корпусу | білий |
| Ступінь захисту, IP | 20 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча відстань | 400 мм |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча відстань | 2000 мм |
| Мінімальна затримка контролю | 1800 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴







