вул. Братства тарасівців, буд. 3, Київ, Україна
+380 (98) 151-52-52
Опис товару
Розподільна коробка 150x150x70 (TY-RA) IP65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴



