Кабельні гільзи
З'єднати між собою мідний і алюмінієвий провід не складе праці із застосуванням кабельних гільз. Сполучні комплектуючі в основному поділяють на два види — з'єднання проводів у виробі, обробляння кінців різними наконечниками, а потім з'єднання.
Алюмінієві, мідні, термонасадкові кабельні гільзи
Для з'єднання мідних і алюмінієвих проводів використовують латунні гільзи, які по зовнішньому вигляду схожі на металеву трубку. Перед обтиском, у виріб встановлюють дроту відповідного перерізу. В результаті отримують високоякісне з'єднання електрокабелів. Латунь — неактивний метал для електролізу проводів.
Нове покоління гільз — термонасадкові — зроблені з високоякісного ПВХ, можуть використовуватися для проводів з різного матеріалу.
По виду і конструктивними особливостями виділяють такі типи кабельних гільз:
- для обпресування мідного і алюмінієвого проводів;
- втулкові наконечники;
- конектори.
Особливості з'єднувальних кабельних гільз
Кабельні з'єднувальні гільзи з алюмінію, міді та інших матеріалів забезпечують підключення провідників і характеризуються рядом особливостей:
- здатні працювати в умовах високої напруги;
- мають просту конструкцію;
- стійкі до корозії;
- забезпечують стійкість проводів до зміни температури.
До переваг з'єднувальних кабельних гільз також відносять вартість — вона не висока і відповідає наданому якості.
Багатьох цікавить питання, яким чином визначити переріз кабельної гільзи. На кожному з'єднувачі вказані відповідні параметри у вигляді маркування.
Вибрати необхідну продукцію допоможуть наші консультанти, вони також подбають про те, щоб замовлення було отримано в найкоротші терміни.